Türk Animeciler
ANİMECİLER 'E HOŞ GELDİNİZ
Naruto Bölüm Yorumları(Anime) Eamq8h
Sitemizden yararlanmak için kayıt olunuz yada üye girişi yapınız

Join the forum, it's quick and easy

Türk Animeciler
ANİMECİLER 'E HOŞ GELDİNİZ
Naruto Bölüm Yorumları(Anime) Eamq8h
Sitemizden yararlanmak için kayıt olunuz yada üye girişi yapınız
Türk Animeciler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Bölüm Yorumları(Anime)

Naruto Bölüm Yorumları(Anime) Empty Naruto Bölüm Yorumları(Anime)

Mesaj tarafından BeGiSi Paz Mart 14, 2010 10:45 pm

Naruto takip eden arkadaşlar buradan Bölüm Hakkındaki yorumlarını bu başlık altında paylaşabiliriz... Hangi bölümden bahsettiğinizi belirtmeniz gerekmektedir...

En son demendor tarafından Paz Mart 14, 2010 10:52 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
BeGiSi
BeGiSi
KAPTAN
KAPTAN

Anime
Attack:
Naruto Bölüm Yorumları(Anime) Imgleft200/200Naruto Bölüm Yorumları(Anime) Emptybarbleue  (200/200)

Naruto Bölüm Yorumları(Anime) Empty Geri: Naruto Bölüm Yorumları(Anime)

Mesaj tarafından BeGiSi Paz Mart 14, 2010 10:51 pm

151. Bölüm
Sanırım daha türkçe altyazı çıkmadı... Çünkü ben ingilizce altyazı olarak Af.tv'den izledim...
O yüzden bölümü... Sonunda Fiillerin bitmesi beni mutlu etti... En hoşuma giden yeri Sonuydu yani bitişi Very Happy... Ama 6 kuyrukluya da yazık oldu... Fakat fazla kendini beğenmiş biriydi... Güzel oldu yani... Fakat buraya kadar gelmişken neden Naruto'ya gitmedi bu konuda mantıksız buldum... Naruto savunmasız ve yarım günlük bir mesafedeydi sonuçta... Artık işler heyecanlaşmaya başladı... One Piece'de de aksiyon başladı iki animeden sonunda güzel bir şeyler izleyebileceğiz...
BeGiSi
BeGiSi
KAPTAN
KAPTAN

Anime
Attack:
Naruto Bölüm Yorumları(Anime) Imgleft200/200Naruto Bölüm Yorumları(Anime) Emptybarbleue  (200/200)

Naruto Bölüm Yorumları(Anime) Empty Geri: Naruto Bölüm Yorumları(Anime)

Mesaj tarafından BeGiSi Paz Mart 28, 2010 7:43 pm

Bölüm 153
Bölüm biriktirmeye karar vermiştim ama olmadı iki bölümü birlikte izlemiş oldum sadece... Çok Dram vardı yaa hüngür hüngür ağladım resmen... artık şu pain gelse de animeden zevk alsak diyecem ama olacak ölümlerden gene ağlarız herhalde...
BeGiSi
BeGiSi
KAPTAN
KAPTAN

Anime
Attack:

- Similar topics