Türk Animeciler
ANİMECİLER 'E HOŞ GELDİNİZ
One Piece Bölüm Yorumları (Manga) [Spoiler İçerir] Eamq8h
Sitemizden yararlanmak için kayıt olunuz yada üye girişi yapınız

Join the forum, it's quick and easy

Türk Animeciler
ANİMECİLER 'E HOŞ GELDİNİZ
One Piece Bölüm Yorumları (Manga) [Spoiler İçerir] Eamq8h
Sitemizden yararlanmak için kayıt olunuz yada üye girişi yapınız
Türk Animeciler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

One Piece Bölüm Yorumları (Manga) [Spoiler İçerir]

3 posters

One Piece Bölüm Yorumları (Manga) [Spoiler İçerir] Empty One Piece Bölüm Yorumları (Manga) [Spoiler İçerir]

Mesaj tarafından BeGiSi Ptsi Mart 15, 2010 5:29 pm

One Piece takip eden arkadaşlar buradan Bölüm Hakkındaki yorumlarını bu başlık altında paylaşabiliriz... Hangi bölümden bahsettiğinizi belirtmeniz gerekmektedir...
BeGiSi
BeGiSi
KAPTAN
KAPTAN

Anime
Attack:
One Piece Bölüm Yorumları (Manga) [Spoiler İçerir] Imgleft200/200One Piece Bölüm Yorumları (Manga) [Spoiler İçerir] Emptybarbleue  (200/200)

One Piece Bölüm Yorumları (Manga) [Spoiler İçerir] Empty Geri: One Piece Bölüm Yorumları (Manga) [Spoiler İçerir]

Mesaj tarafından BeGiSi Perş. Mart 18, 2010 12:19 am

578
Yine güzel bir bölümdü... Law'ın gelme sebebini tam olarak anlayabilmiş değilim... Akainu'nun işi zor... Rakipleri Marco, Vista, Croco olmak üzere bütün WB korsanları... Acıdım zavallıya ama hiç istifini bozmadı adam yine de... Luffy'de de delik mi oldu kaçırdım orasını??? Sengoku gerçekten çok güçlü çıktı beklediğim gibi ama Garp kaç mangadır yor nerede en son Ace öldüğünde ağlıyordu ve Sengoku kafasını yere çarpmıştı... WB öldüğünde de sadece gösterildi küçük bir kare çeklinde... Savaşın bitip bitmediği umrumda değil ama Law bir sonraki mangada Luffy'i götürürse biz daha fazlasını göstermezler... Buggy gene yaptı yapacağını adam kaçarken Luffy'i kurtardı ama Yubashiri'nin de dediği gibi şapka gitti kafadan nasıl geri gelecek meçhul...
BeGiSi
BeGiSi
KAPTAN
KAPTAN

Anime
Attack:
One Piece Bölüm Yorumları (Manga) [Spoiler İçerir] Imgleft200/200One Piece Bölüm Yorumları (Manga) [Spoiler İçerir] Emptybarbleue  (200/200)

One Piece Bölüm Yorumları (Manga) [Spoiler İçerir] Empty Geri: One Piece Bölüm Yorumları (Manga) [Spoiler İçerir]

Mesaj tarafından firstclass Perş. Mart 18, 2010 5:26 pm

lawı bende anlamadım ama iyiki geldi. luffy şapkası için ölür ya oran birileri getirir yada luffy almaya çalışır.ama law beni çok şaşırtı niye geldi yani amacı neydi biryandanda korkutuor adamı...
firstclass
firstclass
KAPTAN
KAPTAN

Anime
Attack:

http://animeciler.yetkinforum.com

Mesaj tarafından Tenshi_Misa Perş. Mart 18, 2010 6:06 pm

bence law bir bakıma luffy ye benziyor. düşmanı da olsa o durumdaki biri için doğruyu yapmaya çalıştığına inanıyorsa ona yardım ediyor. bence bu yüzde luffy ye yardım etmek için ortaya çıktı. onun yaptığının, yapabileceği en iyi şey olduğuna inandığı için...
Tenshi_Misa
Tenshi_Misa
SUPER MOD
SUPER MOD

Anime
Attack:
One Piece Bölüm Yorumları (Manga) [Spoiler İçerir] Imgleft120/200One Piece Bölüm Yorumları (Manga) [Spoiler İçerir] Emptybarbleue  (120/200)

- Similar topics