Türk Animeciler
ANİMECİLER 'E HOŞ GELDİNİZ
Bitter Virgin (türkçe) Alternatiflink Eamq8h
Sitemizden yararlanmak için kayıt olunuz yada üye girişi yapınız

Join the forum, it's quick and easy

Türk Animeciler
ANİMECİLER 'E HOŞ GELDİNİZ
Bitter Virgin (türkçe) Alternatiflink Eamq8h
Sitemizden yararlanmak için kayıt olunuz yada üye girişi yapınız
Türk Animeciler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bitter Virgin (türkçe) Alternatiflink

5 posters

Bitter Virgin (türkçe) Alternatiflink Empty Bitter Virgin (türkçe) Alternatiflink

Mesaj tarafından firstclass Çarş. Şub. 24, 2010 1:43 pm

TANITIM

Küçük bir kasabanın okulunda okuyan Suwa Daisuke, yaşamının büyük bir bölümünü kızları tavlamakla ve onlarla eğlenmekle geçirmektedir. Ama pas geçeceği sadece bir kız vardır; bir erkeğin dokunmasıyla bile çığlık atabilecek, çıtkırıldım Aikawa Hinako.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Bir gün kızlarla dolaşırken bir kilisenin önüne girerler. Daisuke, kiliseye gireceğini söyler fakat kızlar korkup kaçtığından tek başına girer. Kiliseye girdikten sonra birtakım sesler duyar ve korktuğundan bir kabine saklanır. Kilisede, pas geçeceği kız Aikawa vardır. Aikawa, kabinin içindeki Daisuke'yi rahip sanarak ona başından geçenleri anlatmaya başlar.
"Ortaokuldayken üvey babam bana tecavüz etti ve hamile kaldım. Ama annem bana inanmadı ve yardım etmedi. Bu yüzden bebeğimi aldırdım. Fakat üvey babamın saldırıları devam etti ve tekrar hamile kaldım. Doktorlar, bu çocuğu da aldırırsam bir daha hamile kalamayacağımı söyledi. Bunu duyunca aldırmaktan vazgeçtim ve bir yıl önce erkek çocuğu meydana getirdim."
Aikawa, bu anlattıklarının yanında, çocuğunun doğumgününü kutlamasının günah olup olmadığını sorar. Daisuke bu duyanları karşısında şoke olduğundan ağzından sadece "Tanrı yanında." cümlesi çıkar, ve Aikawa kiliseden ayrılır. Artık Daisuke, Aikawa'ya farklı bir şekilde bakmaktadır. Fakat bu duydukları, hayatını değiştirdiği etken olacaktır.(Tanıtım: Cynthia)

1. CİLT
1-08.BÖLÜM
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
ALTERNATİF
2. CİLT
09-16. BÖLÜMLER
ALTERNATİF
3. CİLT
17-24. BÖLÜMLER
ALTERNATİF
4. CİLT
25-32. BÖLÜMLER
ALTERNATİF
firstclass
firstclass
KAPTAN
KAPTAN

Anime
Attack:
Bitter Virgin (türkçe) Alternatiflink Imgleft200/200Bitter Virgin (türkçe) Alternatiflink Emptybarbleue  (200/200)

http://animeciler.yetkinforum.com

Bitter Virgin (türkçe) Alternatiflink Empty Geri: Bitter Virgin (türkçe) Alternatiflink

Mesaj tarafından Invictus Çarş. Şub. 24, 2010 3:15 pm

Online okumayı sevmeyen biri olarak bu iyi oldu.
Teşekkürler üstad.
Invictus
Invictus
ANİMECİ
ANİMECİ

Anime
Attack:
Bitter Virgin (türkçe) Alternatiflink Imgleft50/200Bitter Virgin (türkçe) Alternatiflink Emptybarbleue  (50/200)

Bitter Virgin (türkçe) Alternatiflink Empty Geri: Bitter Virgin (türkçe) Alternatiflink

Mesaj tarafından firstclass Çarş. Şub. 24, 2010 3:22 pm

rica ederim...Very Happy
firstclass
firstclass
KAPTAN
KAPTAN

Anime
Attack:
Bitter Virgin (türkçe) Alternatiflink Imgleft200/200Bitter Virgin (türkçe) Alternatiflink Emptybarbleue  (200/200)

Mesaj tarafından Aokiji Çarş. Şub. 24, 2010 5:32 pm

Konuya bak ... Okumayın böyle şeyler ya Smile Very Happy
Aokiji
Aokiji
MOD
MOD

Anime
Attack:
Bitter Virgin (türkçe) Alternatiflink Imgleft100/200Bitter Virgin (türkçe) Alternatiflink Emptybarbleue  (100/200)

Mesaj tarafından shanks Çarş. Şub. 24, 2010 5:36 pm

açıklı manga ama güzel bende baktım farklı bir konusu var
shanks
shanks
KAPTAN
KAPTAN

Anime
Attack:
Bitter Virgin (türkçe) Alternatiflink Imgleft180/200Bitter Virgin (türkçe) Alternatiflink Emptybarbleue  (180/200)

Mesaj tarafından Aokiji Çarş. Şub. 24, 2010 5:41 pm

shanks demiş ki:açıklı manga ama güzel bende baktım farklı bir konusu var
Emrah neyine yetmiyor. Ağlamak için manga mı okunur zaten insan kendini ağlamamk için zor tutan bi varlık bide üzülmeyi kim isterki. Bu manga nın mutlu sonu olmaz Smile Neyse işte farklı insanlar ve farklı zevkler...
Aokiji
Aokiji
MOD
MOD

Anime
Attack:
Bitter Virgin (türkçe) Alternatiflink Imgleft100/200Bitter Virgin (türkçe) Alternatiflink Emptybarbleue  (100/200)

Mesaj tarafından shanks Çarş. Şub. 24, 2010 5:49 pm

aynen benimde pek tarzım değil, ama güzel bir manga bu gerçek
shanks
shanks
KAPTAN
KAPTAN

Anime
Attack:
Bitter Virgin (türkçe) Alternatiflink Imgleft180/200Bitter Virgin (türkçe) Alternatiflink Emptybarbleue  (180/200)

Mesaj tarafından firstclass Çarş. Şub. 24, 2010 6:17 pm

bu manga birçok kişi çok etkiledi. özellikle ben ve emreyi:D
firstclass
firstclass
KAPTAN
KAPTAN

Anime
Attack:

Mesaj tarafından redhairshanks Paz Mart 07, 2010 12:51 am

ya süper bişey bunun daha devamı varmı ? one pieceden sonra bunu çok tuttum hiç aklıma gelmezdi :S (paylaşım için çok çok teşekkürler Smile )
redhairshanks
redhairshanks
ANİMECİ
ANİMECİ

Anime
Attack:
Bitter Virgin (türkçe) Alternatiflink Imgleft70/200Bitter Virgin (türkçe) Alternatiflink Emptybarbleue  (70/200)

Mesaj tarafından firstclass Paz Mart 07, 2010 2:49 am

devamı malesef yok...
firstclass
firstclass
KAPTAN
KAPTAN

Anime
Attack:

Mesaj tarafından redhairshanks Paz Mart 07, 2010 3:18 am

ya şuan onu okuyorum çok sürekliyici ya Sad
redhairshanks
redhairshanks
ANİMECİ
ANİMECİ

Anime
Attack:
Bitter Virgin (türkçe) Alternatiflink Imgleft70/200Bitter Virgin (türkçe) Alternatiflink Emptybarbleue  (70/200)

Mesaj tarafından firstclass Paz Mart 07, 2010 5:26 pm

çok süper bir manga yüreyin kaldırmassa hiç okuma bence...Very Happy
firstclass
firstclass
KAPTAN
KAPTAN

Anime
Attack:

- Similar topics