Türk Animeciler
ANİMECİLER 'E HOŞ GELDİNİZ
Torrent Genel Bilgi Eamq8h
Sitemizden yararlanmak için kayıt olunuz yada üye girişi yapınız

Join the forum, it's quick and easy

Türk Animeciler
ANİMECİLER 'E HOŞ GELDİNİZ
Torrent Genel Bilgi Eamq8h
Sitemizden yararlanmak için kayıt olunuz yada üye girişi yapınız
Türk Animeciler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Torrent Genel Bilgi

Torrent Genel Bilgi Empty Torrent Genel Bilgi

Mesaj tarafından BeGiSi Ptsi Mart 08, 2010 2:06 pm

1- Türkiye üzerinde Torrent sitelerine mecburen uye olunmaktadır. torrenti indirdikten sonra download yaparken otomatik upload da ediyorsunuz bu sizin download hızını etkliyor örnegin: 4 mbitlik internet hızınız var bi dosya indiriyorsunuz 700 mb lık download hızınız 120 kbs den cekiyorsa upload hızınız 80 kbs den ceker bu da sizin download hızınızı düşürür. ama ben hızlı indirmek istiyorum derseniz Aşağıdaki resime dikkatlice bakın ne demek istedigimi anlarsınız.. up hızınızı kaparsanız download hızınız yükselir.

[bAlıntıdır][/b]Torrent Genel Bilgi Image-389A_4AC1E041

devamlı böle yaparsanız rationuz düsmeye baslıcaktır2 ay sonra siteden ban yiyebilirsiniz .. ban yemek istemiyom ama dosyayı indirdikten sonra ratiomun yukselmesini istiyorum derseniz eger dosyanızı indirdikten sonra upload hızınızı sınırsız yapın yani 1 yaptınız onu sınırsız yapın otomatik upload edersiniz en assa 4 saat kalırsanız rationuz yawas yawas yükselir.. ya download yapıyorum ama bağlanabirliğim kapalı hızım düşüyor down yaparken ..
Cevap: www.portacmak.com adresine giriyorsunuz orda anlatılanlar turkce oldugu ıcın burda anlatmaya gerek duymuyorum.. ya ben onları yapamıyom anlamıyom derseniz yukarıdaki resimde dht: disabled yazıyor ona sag tıklayın DHT işaretsiz olsun.. sonra options/preferences/connections a tıklatın karsınızdaki resimde sagda random port a tıklayın portunuz degisicek ve download hızınız yukselir..

Yukarıdaki anlattıklarım Türk Siteleri içindir..

Şimdi Gelelim Yabancı Sitelere Arkadaşlar çok kısa bilgi vericem benden bu kadar kafanıza takılan bişi olursa buraya yazın cevaplamaya calısıcam..

anime indiricek arkadaslar www.nyaatorrents.org adresinden indirsinler one piece ilk orda cıkıyo yabancı sitelerde. yukarıdaki resimde upload hızınızı kapatın download hızınız sınırsız olsun full hızlı down yaparsınız hiç bir zaman acmayın upload hızınızı ban yemezsiniz sitelerden atılmasınız cünkü paylasıma acık sitelerdir genellikle.. down hızınız hıc bır zaman düşmez.. eğer bi sorununuz olursa çekinmeden yazınız.. Saygılarımla ( Shiniori )
[bAlıntıdır][/b]
Eğer bir sorunuz varsa bana p.m ile ulaşabilirsiniz...
BeGiSi
BeGiSi
KAPTAN
KAPTAN

Anime
Attack:
Torrent Genel Bilgi Imgleft200/200Torrent Genel Bilgi Emptybarbleue  (200/200)

- Similar topics