Forum Saati Salı Şub. 25, 2020 11:56 am

Forumun hizmet kuralları

Bu forumun yöneticileri ve moderatörleri her ne kadar itiraz edilebilecek her türlü materyalı mümkün olduğu kadar kısa sürede siteden kaldıracak da olsa, bütün mesajların incelenmesi mümkün olmamaktadır. Bu durumda siz buraya gönderilen her mesajın, onu gönderen kullanıcının görüşlerini yansıttığını, moderatörlerin, adminlerin ya da webmasterların (kendilerine ait mesajlar dışında) sorumlu tutulamıyacağını peşinen kabul etmiş bulunuyorsunuz.

Bu forum sistemi, bazı bilgileri bilgisayarınızda saklamak için cookie'leri kullanmaktadır. Girdiğiniz özel bilgilerin hiçbiri bu cookie'lerde bulunmamaktadır, bunların tek amacı forumda daha rahat bir gezinti yapabilmenizdir. E-posta adresiniz sadece kaydınızı onaylamak ve şifrenizi yollamak içindir (Ve unuttuğunuz zaman şifrenizi yeniden yolluyor)

-Aşağılayıcı, müstehcen, kaba, iftira niteliğinde, nefret dolu, tehdit edici, sekse yönelik ya da kanunlarla çelişecek içerikler yasaktır.
-yasaya aykırı pratikler yasak;
-başka bir sitenin haberlerini yayıyorsanız, bu site bunu kabul etmeldir. Bu sitenin yöneticilerin yaptıkları işlere saygı duymak için sitenin adressini yazın !
-mesajları sadece bir kere yollayın.Yoksa tatsız oluyor!
-Yazım yanlışlarına ve gramer'e dikkat edin.SMS stillini tavsiye etmiyoruz!

Bunları dikkate almamanız durumunda hemen ve süresizce siteden uzaklaştırılırsınız (ve servis sağlayıcınız da haberdar edilir). Her mesajın IP adresi bunları engellemek için kaydedilmektedir. Bu forumun moderatörleri, adminleri ya da webmasterının, kendi iradeleri doğrultusuna herhangi bir başlığı silme, taşıma, kilitleme yetkisi olduğunu kabul ediyorsunuz. Bir kullanıcı olarak her girdiğiniz bilginin veritabanında saklanacağını kabul ediyorsunuz. Aşağıdaki "kabul ediyorum" linkine basarak :
-yukarıdaki bütün kuralları okuduğunuzu kabul ediyorsunuz;
-yukarıdaki bütün koşulların bağlayıcılığını kabul ediyorsunuz;
-Forumun moderatörlerine bir konuyu değiştirmekte,silmekte izin veriyorsunuz.

Forum kurallarına herkes uymalıdır! Yoksa çok üzgünüm BANdırma ya tatile gidebilir. 1-Forumda konuşamalar arasında argo kelime veya küfür gibi cümleler kulanmak kesinlikle yasaktır. 2-Forumda ''zzzz'' ''ssss'' ''fffff'' gibi harfler uzatılarak kullanılmaktadır tamamen boş iş ve gereksizdir. 3-Forumda virus,trojen,turuva atı,keylogger gibi zararlı şeyler koymak yasaktır. 4-Yorum amacı taşımayan salt propaganda içerikli parti ve siyaset yazıları yasaktır. 5-Forumda reklam kesinlikle yasaktır(pm dahil)! 6-Forum kurallarina uymayan üyeler yöneticiler tarafindan geçici süre forumdan uzaklaştırılıralır,eğer suçu çok ağır ise süresiz forumdan atılır. 7-Forumda sadece büyük harf ve sadece smiley göndermek yasaktır. 8-Forumda devamlı online olup tanışma kısmına dahi msj atmayanlar belli bir süre sonra forumdan atılır.. 9-Linkler code içinde verilecektir,vermeyenler uyarı alıcaktır. 10-Foruma verilen türkçe linklerin sonunda bizim sitenin adının olması zorunludur 11-Flood ve bold kesinlikle yasaktır. AVATAR KURALLARI 1.Forumun seklini veya gorunusunu bozacak buyuklukteki avatarlar KESINLIKLE yasaktir. 2. Avatar bolumune irk, din,bel altı vb ayrimi yapan resimler ve insanlari asalayacak resimler koymak yasaktir