Türk Animeciler
ANİMECİLER 'E HOŞ GELDİNİZ
Dragon Ball GT Türkçe Altyazılı Full Sezon (mkv remastered) Bölümler Eamq8h
Sitemizden yararlanmak için kayıt olunuz yada üye girişi yapınız

Join the forum, it's quick and easy

Türk Animeciler
ANİMECİLER 'E HOŞ GELDİNİZ
Dragon Ball GT Türkçe Altyazılı Full Sezon (mkv remastered) Bölümler Eamq8h
Sitemizden yararlanmak için kayıt olunuz yada üye girişi yapınız
Türk Animeciler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dragon Ball GT Türkçe Altyazılı Full Sezon (mkv remastered) Bölümler

5 posters

Dragon Ball GT Türkçe Altyazılı Full Sezon (mkv remastered) Bölümler Empty Dragon Ball GT Türkçe Altyazılı Full Sezon (mkv remastered) Bölümler

Mesaj tarafından firstclass Çarş. Şub. 24, 2010 7:48 pm

Dragon Ball GT çevirisini yapan GunsLinGeR arkadaşa çok teşekür ederim. GunsLinGeR arkadaş HQ uyumuna göre çevirmişti. Bende mkv'ye göre senkronladım. Yani kısacası senkronlamayı bizat ben yaptım. Herkeze iyi seyirler...

Dragon Ball z'ın bitişinden 3 yıl sonra, Goku Uub'u Kami sama tapınağında eğitiyordu.(bu arada goku 50'li yaşlarına ulaşmıştı).Uub'da eğitimini tamamladıktan sonra tapınaktan ayrıldı.Bu esnada tapınağa ejder toplarını çalmak için tırmanan imparator pilaf ve adamları (Dragon ball serisinin ilk kötü kahramanları idi bunlar) hiç bulmamaları gereken bir şey bulmuşlardı.Buldukları şey kami'nin özel olarak yapmış olduğu siyah yıldızlı ejder topları idi.Ve pilaf ejderhayı çağırdı ve altın renkli ejderha çıktı.Bu tam esnada bu goku ile karşılaştılar.Yıllar sonra gene karşısına çıkan goku'ya kızan pilaf ''keşke küçücük olaydında seni ezebilseydim'' dedi.Bu sözleri duyan ejderha pilaf'ın yanlışlıkla ağzından kaçırdığı dileği kabul etti.Böylece goku çocuğa dönüştü.Ama tek sorun bu değildi.Siyah yıldızlı ejder toplarının özelliğinden dolayı dilekten sonra,her birir uzayın ayrı bir köşesine dağıldı ve bu ejder topları 1 sene içinden dünyaya geri getirilemez ise dünya yok olacaktı.İşte bu yüzden goku,trunks ve pan ejder toplarının aramak için bu uzay macerasına başladılar.GT serisi'de bu konu üzerinden başlar. Yani arada 100 felan geçtiği yoktur.Ve o yaşlı kadın gokunun eşi Chi-chi dir.
Her bölüm=96 mb
Dil=japonca,ingilizce,ingilizce

Dragonball GT Sezon 1
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

TÜRKÇE ALTYAZILAR
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

SERİ TAMAMLANMIŞTIR....

En son _Monkey_D_Luffy_ tarafından Çarş. Şub. 24, 2010 7:51 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
firstclass
firstclass
KAPTAN
KAPTAN

Anime
Attack:
Dragon Ball GT Türkçe Altyazılı Full Sezon (mkv remastered) Bölümler Imgleft200/200Dragon Ball GT Türkçe Altyazılı Full Sezon (mkv remastered) Bölümler Emptybarbleue  (200/200)

http://animeciler.yetkinforum.com

Dragon Ball GT Türkçe Altyazılı Full Sezon (mkv remastered) Bölümler Empty Geri: Dragon Ball GT Türkçe Altyazılı Full Sezon (mkv remastered) Bölümler

Mesaj tarafından shanks Çarş. Şub. 24, 2010 7:51 pm

harika paylaşım Very Happy
shanks
shanks
KAPTAN
KAPTAN

Anime
Attack:
Dragon Ball GT Türkçe Altyazılı Full Sezon (mkv remastered) Bölümler Imgleft180/200Dragon Ball GT Türkçe Altyazılı Full Sezon (mkv remastered) Bölümler Emptybarbleue  (180/200)

Dragon Ball GT Türkçe Altyazılı Full Sezon (mkv remastered) Bölümler Empty Geri: Dragon Ball GT Türkçe Altyazılı Full Sezon (mkv remastered) Bölümler

Mesaj tarafından firstclass Çarş. Şub. 24, 2010 11:53 pm

bunlar tamamen benim paylaşımlarım yani benim upluod benim senklronlarım. başka sitelerdeki paylaşımlarımı getiriyorum...diğer nickhim firstclass karşılaırsın belki:D
firstclass
firstclass
KAPTAN
KAPTAN

Anime
Attack:
Dragon Ball GT Türkçe Altyazılı Full Sezon (mkv remastered) Bölümler Imgleft200/200Dragon Ball GT Türkçe Altyazılı Full Sezon (mkv remastered) Bölümler Emptybarbleue  (200/200)

Mesaj tarafından Invictus Paz Mart 07, 2010 8:48 pm

Şu Gt'den çok nefret ediyorum Super Saiyan 4 dışında bir getirisi yok bence ki Super Saiyan 2'den sonrasını sevmem fazla.
Teşekkürler ama yinede.
Invictus
Invictus
ANİMECİ
ANİMECİ

Anime
Attack:
Dragon Ball GT Türkçe Altyazılı Full Sezon (mkv remastered) Bölümler Imgleft50/200Dragon Ball GT Türkçe Altyazılı Full Sezon (mkv remastered) Bölümler Emptybarbleue  (50/200)

Mesaj tarafından firstclass Ptsi Mart 08, 2010 12:50 am

ya sonu çok acıklı bitirdiler. göz yaşlarıma engel olamamıştım:D
firstclass
firstclass
KAPTAN
KAPTAN

Anime
Attack:

Mesaj tarafından goday Cuma Ekim 08, 2010 1:12 pm

35. bölüm ve daha sonrası silinmiş.
goday
goday
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Mesaj tarafından son gokusan Salı Ekim 12, 2010 12:43 pm

Konu yenileyene kadar konu kilit...
son gokusan
son gokusan
MOD
MOD

http://fanmmo.yetkinforum.com/index.htm

- Similar topics